Employers

Pakowanie szaszłyków- Praca dla Kobiet, Stara Iwiczna

col-narrow-left

Location:

Stara Iwiczna, Poland

Job Category:

Manufacturing

Salary:

- per month

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Reference:

Pracownik Produkcji

Job Views:

1200

Posted:

16.04.2018

Expiry Date:

31.05.2018
col-wide

Job Description:

„SFS International Sp. z o.o. Sp. K.” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji – nadziewanie mięsa na szaszłyki
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Obowiązki:
  • Nadziewanie mięsa drobiowego wraz z warzywami na szaszłyki
Mile widziane:
  • Doświadczenie na linii produkcyjnej w sektorze mięsnym lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
  • Książeczka sanepidowska
  • Prawo jazdy i/lub własny samochód  (proszę zaznaczyć w CV)
Oferujemy:
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Ubezpieczenie Compensa Voyage
  • Opiekę koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl

Podając w tytule:  Pracownik Produkcji - Szaszłyki

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP, a także referencjeoraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę  na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K.  z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Employment Type:

Full time
Company Info
SFSInternational
Nowa 6
Stara Iwiczna, Mazowieckie, Poland
Phone: 221021161
Web Site: http://www.sfsinternational.pl/pl/
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus