Employers

Spawacz / Welder, Stara Iwiczna

col-narrow-left

Location:

Stara Iwiczna, Poland

Job Category:

Construction

Salary:

- per week

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Reference:

Spawacz / Welder Holandia

Job Views:

250

Posted:

21.08.2018

Expiry Date:

05.10.2018
col-wide

Job Description:

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz welder
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Opis stanowiska:
·         spawanie zbiorników, rur o różnych średnicach i wykoanych z różncy materiałów,  zgodnie z instrukcją spawania;
·         okazjonalnie montaż i prace dodatkowe
·         odczyt pomiarów z planów i rysunków technicznych
·         identyfikacja materiałów
·         informowanie brygadzisty o jakości prowadzonych prac
·         instalacja  niezbędnych konstrukcji wspierających
·         realizacja wszystkich zadań z zachowaniem przepisów BHP

Wymagania:
·         ważny certyfikat VCA
·         posiadanie numeru SOFI (BSN)
·         NIL ( Holenderski Instytut Spawalniczy ): kwalifikacje spawalnicze  NEN 287-1 lub porównywalne
·         preferowane: wykształcenie średnie zawodowe/ zawodowe, szkoła techniczna
·         2-4 lata doświadczenia
·         premiejętność czytania rysunków technicznych
·         znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
·         umiejętność czytania rysunku technicznego
·         dokładność i sumienność

Mile widziane:
·         komplet własnych narzędzi
·         prawo jazdy i/lub własny samochód  (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:
·         stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
·         bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
·         atrakcyjne zarobki
·         Ubezpieczenie Compensa Voyage

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule:  Spawacz welder

Aplikuj też na:http://www.sfsinternational.pl/pl/

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA,SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę  na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International  z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS International” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Employment Type:

Full time
Company Info
SFSInternational
Nowa 6
Stara Iwiczna, Mazowieckie, Poland
Phone: 221021161
Web Site: http://www.sfsinternational.pl/pl/
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus