Employers

Operatori CNC – GERMANIA (1800-2000 Euro NET/luna) CAZARE SI TRANSPORT ASIGURATE, Constanta

col-narrow-left

Location:

Constanta, Romania

Job Category:

Engineering

Salary:

€1,800.00 - €2,000.00 per month

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Views:

190

Posted:

03.12.2018

Expiry Date:

17.12.2018
col-wide

Job Description:

INTERMARIN recruteaza candidati pentru pozitia: Operator Freza/Strung CNC pentru un proiect pe termen lung in Germania. Se lucreaza pe masini Maho Deckel cu control Heidenhain, insa experienta pe acest tip de CNC nu este obligatorie, sunt considerati candidatii si cu experienta pe alte tipuri de masini CNC.

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI!

Responsabilitati:

-Operarea pe masini de frezat si strunjit cu control numeric;
-Selectarea și setarea instrumentelor și parametrilor pe masini CNC,
-Efectuarea lucrărilor în conformitate cu documentația tehnică;

Job Requirements:

-Experiență in operare Masini CNC Freza/Strung;
-Cunoastere control Heidenhain prezinta avantaj;
-Cunostinte bune de Limba Engleza; de preferat, cunostinte de Limba Germana;
-Abilitatea de a lucra în echipă.

Salary Benefits:

- Salariul BRUT: 14,13 Euro /ora;
- Salariul NET: intre 1800 si 2000 Euro/luna
- Contract pe termen lung - concediu de odihna platit, conform legislatiei din Germania.
- Program: 48 ore/saptamana.
- ANGAJATORUL ASIGURA: CAZAREA,  TRANSPORTUL ROMANIA-GERMANIA SI TRANSPORTUL LOCAL;
- Taxele si asigurarile sociale sunt platite de Compania Angajatoare in Germania, conform legislatiei in vigoare;

Employment Type:

Full time
Company Info
INTERMARIN RECRUITMENT

Constanta, Constanța, Romania
Phone: 0241660183
Web Site:
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus