Employers

Rzeźnik wieprzowiny – wycinanie serc, ozorów, płuc i wątroby, Kalmthout

col-narrow-left

Location:

Kalmthout, Belgium

Job Category:

Other, Manufacturing

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Views:

2502

Posted:

04.04.2016
col-wide

Job Description:

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Masz doświadczenie w wycinaniu serc, płuc, wątroby, przełyku i ozorów? Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Rzeźnik wieprzowiny – wycinanie serc, ozorów, płuc i wątroby

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
Ilość wakatów: 4

Job Requirements:

Wymagania:
  • Znajomość wszystkich etapów procesu uboju wieprzowego;
  • Doświadczenie przy wycinaniu serc, ozorów, płuc, przełyku  i wątroby;
  • Jeden rok doświadczenia w danej dziedzinie pracy;
  • Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
oraz
  • Własny samochód będą dodatkowym atutem.

Obowiązki:
  • Wycinanie serc, płuc, wątroby, przełyku i ozorów;
  • Znajomość różnych sposobów cięcia wieprzowiny;
  • Zorientowanie na jakość;
  • Praca z ciągłą dbałością o higienę.
  • Więcej informacji, kliknij tutaj.

Salary Benefits:

Oferujemy:
  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  • Atrakcyjne zarobki (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj)
Company Info
"SFS Poland"
05-500 Piaseczno
Stara Iwiczna, Mazowieckie, Poland
Phone: +48 (22) 102-11-60
Web Site: www.sfspoland.pl
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus