Employers

Information Systems (IS) Project Manager

col-narrow-left

Client:

Kuehne Nagel

Location:

European Union

Job Category:

Other
col-narrow-right

Job Reference:

req56613

Job Views:

10

Posted:

04.12.2019

Expiry Date:

18.01.2020
col-wide

Job Description:

Raktárlogisztikához kapcsolódó szoftverek bevezetésére, fejlesztésére, valamint új és meglévő projektek vezetésére keressük IS Project Manager kollégánkat. A pozíció részben utazással bármelyik telephelyünkön (Páty, Kecskemét, Gyöngyös, Veszprém) betölthető.

A pozíció leírása

A szerződéses logisztikai üzletágunkban átfogó, magas hozzáadott értékű belső logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk partnereink számára, magas színvonalú szoftveres támogatással. IS Project Manager kollégánk biztosítja, hogy a partnerünk számára megfelelő IS megoldásokat kínáljunk, és azt kiváló minőségben, határidőre implementáljuk.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Biztosítja a szerződéses logisztikai projektek szoftveres támogatását
  • Folyamatos fejlesztéseket dolgoz ki és implementál
  • Kivitelezi és nyomonköveti az ügyfél igényeire szabott paraméterezéseket
  • Felel a szerződéses logisztikai projektek teljes IS oldaláért
  • Részt vesz a szerződéses logisztikai ajánlatok elkészítésében, ügyfél felé való prezentációjában
  • Az ügyféligények alapján a szoftverfejlesztőkkel közösen megalkotja a projekt kivitelezéséhez szükséges modellt, valamint üzleti oldalról nyomon követi a fejlesztési folyamatot
  • Összefogja az érintett területeket, ütemezi a feladatokat, illetve biztosítja, hogy az IS implementáció a projekttervnek megfelelően haladjon

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Legalább 3 éves projektvezetési tapasztalat
  • Raktárirányítási (WMS) rendszer bevezetésében szerzett gyakorlat, JDA és ERP tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló angol nyelvtudás, a német nyelv ismerete előny
  • Utazási hajlandóság országon belül
  • Önálló, proaktív munkavégzés

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgálató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és különböző egészségmegőrző és életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinak.
Company Info
Kuehne + Nagel
Dorfstrasse 50
Feusisberg, Switzerland
Phone: +41792670493
Web Site: https://jobs.kuehne-nagel.com/global/en
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus