Employers

Butorösszeszerelés, Anzing

col-narrow-left

Location:

Anzing, Germany

Job Category:

Other

Salary:

€1,800.00 - per month

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Views:

527

Posted:

07.09.2017
col-wide

Job Description:

Megbízható német cég keres asztalosi, bútorösszeszerelöi és standépítői munkára Németország területére szakképzett és képesítés nélküli asztalosokat, asztalos munkában jártas munkatársakat.

Feladatok:
  • Bútorösszeszerelés, -szétszerelés: - tervek-, rajzok, - szóbeli információk alapján
  • Kiállítási standok összeszerelése, szétszerelése
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása
  • A szükséges munkaeszközök és gépek karbantartása

Előny:
  • B kategóriás jogosítvány- saját gépjármü

Amit mi kínálunk:
  • Német bejelentés
  • Versenyképes jövedelem
  • Segitségnyujtás az ügyintézések terén
  • Szálláslehetöség
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Németország

Jelentkezés önéletrajz megküldésével V.Garreffa@pin-personal.com e-mail címre,
bővebb tájékoztatás és további részletekkel kapcsolatban keressük Önöket telefonon.

Job Requirements:

Elvárások:
  • Szakmai gyakorlat
  • Szakmunkás végzettség
  • Német nyelvtudás elöny
  • Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
  • Mobilitási/ utazási hajlandóság

Employment Type:

Full time
Company Info
P.I.N Personal GmbH
Mendelstr.
Ergolding, Bayern (Bavaria), Germany
Phone: +4987197482140
Web Site: http://www.pin-personal.com/home.html
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus