Employers

Zkusebni technik elektrikar (m/z) Nemecko Chemnitz, Chemnitz

col-narrow-left

Location:

Chemnitz, Germany

Job Category:

Energy, Technical

Salary:

12,00 - 15,00 per hour

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Views:

521

Posted:

26.09.2017
col-wide

Job Description:

Hledáme elektrotechnika na zkušebnu (m/ž) do nadnárodní firmy v Chemnitz.

Náplň práce:

  • měření, zkoušení elektrických zařízení, skříňových rozvaděčů a desek s plošnými spoji
  • práce podle technické dokumentace
  • zkouška základních funkcí a uvedení do provozu
  • testování strojů a řešení chyb

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru elektro
  • základní znalost s programy Word, Excel, Outlook a SAP
  • min. 3-letá praxe v oboru
  • ochota pracovat na směny
  • dobrá znalost Nj (bude telefonicky ověřena)
  • samostatnost, pečlivost, systematický přístup

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • možnost profesního a odborného růstu
  • mzda podle tarifní smlouvy iGZ/DGB od 12,00 do 15,00 €/ hod brutto
  • příplatky v oboru
  • prémie

Employment Type:

Full time
Company Info
EISEN Personal Service

Chemnitz, Sachsen, Germany
Phone:
Web Site:
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus