Employers

Prace ve skladu Nemecko Lipsko / bez znalosti Nj, Leipzig

col-narrow-left

Location:

Leipzig, Germany

Job Category:

Logistics

Salary:

9,30 - per hour

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Views:

698

Posted:

26.09.2017
col-wide

Job Description:

Hledáme pomocné síly do skladu v Lipsku.

Ubytování nezajišťujeme ani nehradíme!

Pozor! Jedná se o částečný úvazek.

O práci se ucházejte pouze pakliže jste si schopni zajistit ubytování sami/ bydlíte již v daném městě.

Kapacita volných míst je velká, proto vítáme i páry/ skupiny, právě z důvodu ubytování.

Náplň práce:

    • nakládka a vykládka z kamionu
    • kladení balíků na pás

Požadujeme:

    • základní znalost Nj výhodou, ale není nutnost!
    • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
    • samostatnost, flexibilita, spolehlivost a týmovost

Nabízíme:

    • částečný pracovní úvazek (ve smlouvě garance 20 hodin, ale běžná týdenní pracovní doba 25 - 30 hodin)
    • smlouva na dobu neurčitou
    • mzda 9,30 € brutto/ hod
    • příplatky za soboty a noční 25 procent

Telefon 0371 / 233 744 52

Employment Type:

Part time
Company Info
EISEN Personal Service

Chemnitz, Sachsen, Germany
Phone:
Web Site:
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus