Employers

Tehergépjármü vezetöt, sofört CE jogosítvánnyal, München

col-narrow-left

Location:

München, Germany

Job Category:

Arts & Entertainment

EU work permit required:

Yes
col-narrow-right

Job Reference:

6991434

Job Views:

11

Posted:

14.04.2018

Expiry Date:

29.05.2018
col-wide

Job Description:

München

Az ideális jelölt EU – vezetöi engedéllyel, CE, CPC árufuvarozói- kártyával és minimum 3 éves tehergépjármü vezetöi tapasztalattal rendelkezik. 3 évig effektíven kamionozott.

Munkavégzéshez a minimum A2 szintü német nyelvtudás alapfeltétel! Szükséges telefonon is kommunikálnia kell, meg kell, értse. Saját autó szükséges.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkahelyet München
  • Nyugat-német tarifaszerinti bérezés, határozatlan idejü rögzített munkaszerzödés
  • Fizentès netto 1700 – 1900 havonta
  • Évente 24 nap szabadság
  • Munkaidö hétfötöl-péntekig, hétvége szabad,
  • Tisztességes, megfizethetö szállás Németországban
  • Barátságos munkakörnyezet

Az utazást a munkavállalók egyénileg autóval vagy tömegközlekedéssel oldják, meg költségéröl mi gondoskodunk. Olcsó szállás keresésében segít a partnercégünk, de a szállást késöbbiekben mindenki maga fizeti. Segítséget nyújtunk a szükséges dokumentumok összeállításában és a hivatalos adatlapok kitöltésében Igozolja le hogy a családipótlék 192 Euro gyermekeként.

Jelentkezni motivációs levéllel, önéletrajzzal, jogosítványának másolatával, digitális tachograf kártya bemutatásával E-mailen keresztül lehetséges:

Stephanie Haack bewerbung@fahr-zeit.de.

Ígérünk Önnek egy stabil, biztos munkahelyet Németországban, egy jó fizetéssel.

FAHR-ZEIT Personalleasing GmbH & Co.KG

Zeppelinstr. 63

81669 München

Tel. 089 - 4480048

Company Info
Maxime Media GmbH
Weselerstrasse 565
Münster, Nordrhein-Westfalen, Germany
Phone: +4925197139100
Web Site: www.jobbörse-direkt.de
Save Contact
Company Profile

comments powered by Disqus